Připravujeme také bohatý, doprovodný program. O ten se postará Miniškolka LUMPÍK

Program sobota 9.6. 2018

JELEN  (21:00 - 22:30h, zámecká zahrada)

Jelen je česká akustická kapela hrající tzv. roots music. Písně z vlastní tvorby vycházející z populární hudby jako je country, folk, bluegrass a blues. Kapela získala Anděla v kategorii Objev roku za rok 2014. 


KLASICKEJ POSTUP  (19:00 - 20:00h, zámecká zahrada)

Kapela KLASICKEJ POSTUP pochází z Brandýsa nad Labem a má za sebou více jek 11ti letou historii. Hraje vlastní tvorbu v melodickém, něžném, rockovém stylu. V roce 2015 kapela vydala své první CD s názvem "VČEREJŠÍ". V letošním roce plánuje vydat své druhé album. Klasickej postup můžete potkat na festivalech, městských akcích, zábavách, nebo v rockových klubech. Nebrání se ani produkci na soukromých oslavách a akcích.


THE AMPLIFIED ACOUSTIC BAND  (17:30 - 18:30h, zámecká zahrada)

pražská multižánrová hudební skupina s bluesovými kořeny kolem anglického písničkáře, zpěváka a vynikajícího kytaristy Jamieho Marshalla s bohatým autorským i převzatým repertoárem a výrazným aranžérským potenciálem. Kapela je dvorním "předskokanem" Vladimíra Mišíka a ETC.


BAŤA & KALÁBŮF NĚŽNÝ BEAT  (16:00 - 17:00h, zámecká zahrada)

Baťa & Kalábůf něžný beat je jemná bigbeatová kapela střílející pohledy přes Labe. Pohledy vyslané kdysi z ráje, zamlžované kouřem z cigaret a znovu opláchnuté lihem jako lékařský skalpel. Kalábůf něžný beat vznikl okolo roku 1992 v severočeském městečku Štětí a za svoji existenci odehrál stovky vystoupení, jak v rockových, na festivalech, tak i na soukromých akcích. 


DIOGENES (14:30 - 15:30h, zámecká zahrada)

Bez nadsázky se dá kapela DIOGENES označit za rockovou polabskou legendu. Kapela se dala dohromady již v 80 letech minulého století a jejich pravidelné rockové zábavy bývaly svého času velkou událostí. Na DIOGENY se prostě chodilo a i po letech návštěvníci LoukaFestu uvidí a uslyší tuhle vybroušenou rockovou partu v plné síle a plné parádě :-)

OSKAR PETR  (13:00 - 14:00h, zámecká zahrada)

Oskar Petr je český hudební skladatel, textař a zpěvák, někdejší člen folk rockové hudební skupiny Marsyas známý i ze skupiny Jazz Q pianisty a podnikatele Martina Kratochvíla. Oskar Petr také působí jako textař. Oskar Petr také působí jako textař. Napsal píseň Hříšná těla, křídla motýlí pro debutové album Anety Langerové Spousta andělů, píseň Chci zas v tobě spát pro Davida Kollera, nebo píseň Medvídek pro Lucii, za kterou získal Cenu hudební akademie v kategorii "skladba roku" (1999). 


Program pátek 8.6. 2018

RADŮZA  (nádvoří zámku, 20:00 - 21:30h)

Zpěvačka, multiinstrumentalistka a autorka hudby i textů, začínala s převážně bluesově zabarveným repertoárem na ulici, kde ji v roce 1993 objevila zpěvačka Zuzana Navarová. Již tři dny na to byla Radůza představena širšímu publiku v Lucerně na koncertě Konec české kultury - ne!. V květnu téhož roku stála opět na pódiu pražské Lucerny jako předskokanka hvězdy amerického popu Suzanne Vegy.ANEBO (19:00 - 20:00h, zámecké nádvoří)

Kapela Anebo (folk-rock) se začala formovat na přelomu roku 2013 jako Lo-FI hudební projekt. Aktuální složení kapely je Karel Chodora (kytara, zpěv), Jakub Duša (kytara, zpěv), Pavel Šlosar (kontrabas, zpěv), Martin Petrásek (bicí, perkuse), Michal Bojkovič (promotér, suflér).